Witamy na stronie rplants - Twojego zaufanego dostawcy wysokiej jakości podłoży do roślin i dodatków uszlachetniających podłoże.

Naszą trzyosobową grupę, założycieli marki rplants, tworzy małżeństwo, właściciele kwiaciarni, którzy sprzedają rośliny doniczkowe od wielu lat oraz miłośniczka wszystkich kwiatów i roślin zielonych, posiadająca wieloletnie doświadczenie w handlu b2b.

Jesteśmy grupą entuzjastów zieleni, którzy łącząc swoje zamiłowania i mocne strony postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom, jakimi sami jesteśmy, poszukującym podłoża najlepszego i najbardziej dopasowanego do potrzeb danej rośliny.

Pomysł stworzenia marki rplants powstał, właśnie, gdy szukaliśmy podłoży dla klientów kwiaciarni jak i własnych roślin. Okazało się, że nie tak łatwo jest kupić podłoże dobrej jakości, w dodatku dedykowane danej grupie roślin.

Wiemy przecież, że nie wszystkie rośliny zielone potrzebują takiego samego podłoża do osiągnięcia optymalnych warunków wzrostu. Miłośników roślin ogranicza również czas, który obecnie jest towarem deficytowym, a trzeba go dużo poświęcić, aby odnaleźć optymalne proporcje składników oraz odpowiednich dostawców. Kupowanie wielu składników w różnych miejscach jest również kosztowne i czasochłonne. Dlatego jesteśmy my i nasze produkty. Stworzyliśmy aż 11 rodzajów gotowych mieszanek w postaci BOXów DIY, aby wybór naszych klientów był maksymalnie uproszczony, a zarazem idealnie trafiony.

Postawiliśmy na surowce tylko najwyższej jakości, każdy ze składników jest starannie wyselekcjonowany oraz dobrany w odpowiedniej proporcji do danej grupy roślin.

Dla klientów lubiących eksperymenty z proporcjami, oddajemy w ręce dodatki do podłoży, pochodzące z najlepszych źródeł, z których mogą stworzyć własne kompozycje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadbajmy o zdrowie roślin wspólnie.

Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.
Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to rplants.